محل تبلیغات شما

آره خب ارواح عمم مهندسی دریا قبول شدم که خودم رو براش می دریدم،

قایق کاغذی ساختنا و لنگر کشیدنام جواب داد ولی شریف و امیرکبیر نه چونکه رتبه زیر 4000 میخواست من بدبخت منطقه یکی بابا ناجانباز نااطلاعاتی ناشهید شدم 7305. شدم مهندسی دریای شبانه صنعتی نوشیروانی بابل.

نوشیروانی دانشگاه خوبیه توی Times Higher Education شده یکم توی ایران. ناراضی نیستم اتفاقاً اگه شریف و امیرکبیر باشم برای لیسانس این رشته جدوآباد وارنری ام صاف میشن جمیعا. دوسال میبرن دوره جنوب و بعدم دریای چین! اینجا دوره موره همش دریای کاسپینه سختی خاصی نداره.

درساشم برا من ساختن. ریاضی کم فیزیک زیاد شیمی سطحی، عربی تخصصی، کارگاه جوشکاری و ریخته گری و اتومکانیک و کارآموزی داره. ترم یکشم شناخت کشتی داره ترم سومشم برنامه نویسی کامپیوتر. احتمالاً با رشته اش ازدواج می کنم ولی الآن مشکلم خوابگاه دولتیه که میگن پره بهم نمیدن.

رفتیم خوابگاه خودگردانشون ساختمون مال قبل انقلاب بود با حداقل امکانات. تو اتاقای نه متری کنار هم کنارهم عین زندان ن تخت فی دوطبقه بود دوتا، اتاق دوازده متریاشم یه تا ازین دوطبقه ها. حموم توالتشم داغون بود داشتن لوله کشی میکردن. والاه ما فکر می کردیم خودگردان باس بهتر باشه. نه؟

رفتیم خونه دیدیم داغون. پیرمرد شرور منو برده یه خونه ای که خودشم نیست صاب خونه هم داره میره تهران. یه مشت مستأجر سگ صاحبشو نمیشناسه. رفتیم خونه یه پیرزنه رو دیدیم از در و دیوار کدو میره بالا. میگه شوهرم بازاریه بچه ندارم ایشالا اینجا ازدواج کنی. تو اول کدوهاتو جمع کن حواستم باشه شوهرت نیاد بالایی رو اوماگوما کنه شر کم عزت زیاد.

رفتیم پرس و جو کردیم میگن یه پانسیونی تمیزه، میری داخل بوگند پا میاد موکتا رو معلوم نیست چند وقته نشستن. دختره همون که رفتیم بالا اتاقا رو ببینیم اومد به مسئول خُنُکشون که داشت نشون ما میداد میگفت موش تو اتاقمه دوشبه نرفتم بالا. در اتاق رو وا کرد یه مشت هپلی خالص، حالا من ادعای نظم ندارم ولی از اتاقه قشنگ بوی نواربهداشتی مونده و عرق زد تو صورتمون. کاغذای ولوع ورده یه اوضاعی.

مامانم اومد بیرون میگفت تمیزشون این بود ینی؟ گریه کرد کهیر زد واقعاً گفت میتونی بیای اینجا ولی اسم منم نمیاری. اینجا حتما مواد پواد هم میدن بهت دیگه بیا جمعش کن. برگشتیم دانشگاه مسئولش گفته اسکان موقت میدم حالا ننه جانم یه روز میگه برو چرکت بخیسه یه روز میگه تکمیل ظرفیت بزن کارنامه سبزتو درست کن.

آقا من کارت دانشجویی دارم الآن بخوام تکمیل بزنم باس انصراف بدم میشم دانشجوی انصرافی بد میشه واسم خب! بعد من دهن خودمو سرویس کردم دریا دریا دریا الآن باید یه رشته ای که باب میلمم نیست بخونم که دو حالت داره:

یک، وسطش ول می کنم دیگه نمیرم.

دو، میگن درس نخوندی آینده نداری بیا شوهرت بدیم که بازم میشه شماره یک.

خلاصه که خیلی درگیرم ینی خوابگاه خود دانشگاه جور نشه اینا منو میارن علوم تفریحات بدبخت میشم. میگن آلمانی بخون خب من نمیخوام ای هرّان، ای ادریس و الویس و جرجیس، یا اودین و لوکی و ثور. یا اسگارد. یا خود پوزئیدون یا الهه هفت دریا خودتون به دادم برسید من برم خوابگاه دولتی.

ولی الآن این آهنگم من: بخند بخند بخنددددد آ باریکلا من دارم سقط میشمممم.

I've been traveling but I don't know where
I've been missing you but you just don't care
And I've been wandering, I've seen Greece and Rome
Lost in the wilderness, so far from home
Yeah, yeah

I've been to Africa, looking for my soul
And I feel like an actor looking for a role
I've been in Arabia, I've seen a million stars
Been sipping champagne on the boulevards, yes

I'm so sick and tired
Trying to turn the tide, yeah
So I'll say my goodbye
Laugh, laugh, I nearly died

I've been down to India, but it froze my bones
I'm living for the city, but I'm all alone
I've been traveling, but I don't know where
I've been wandering, but I just don't care

I hate to be denied
How you hurt my pride
I feel pushed aside
But laugh, laugh, laugh, I nearly died

Been traveling far and wide
Wondering who's going to be my guide

Living in a fantasy but it's way too far
But this kind of loneliness is way too hard
I've been wandering, feeling all alone
I lost my direction and I lost my home, well

I'm so sick and tired
Now I'm on the side
Feeling so despised
When you laugh, laugh, I almost died

Been traveling far and wide (Oh yeah)
Wondering who's going to be my guide (I hurt my pride)
Been traveling far and wide (I hurt my pride, I hurt my pride)
Been traveling far and wide (Been traveling)

نولا میت تیلشتُند...

بخند بخند بخند. آ بارک الله من که دارم سقط میشم به امید الویس.

my ,i ,and ,traveling ,to ,ve ,to be ,far and ,traveling far ,ve been ,s going

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سئو